Број на оглас: 2849928
Објавен на: 18.07.2018, 12:13
1 / 11

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI MOTOR 8 VENTILI

7.600 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volkswagen Touran HIGH LINE,odlicno zacuvan,komplet so zimski gumi i bandasi