Број на оглас: 2849863
Објавен на: 29.05.2020, 09:51

Prodavam plac vo Vizbegovo do skoloto 500 m2

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo Vizbegovo do skoloto 500 m2 atraktivna lokacija za kuka.telefon za kontakt 075827880