Број на оглас: 2849327
Објавен на: 13.08.2018, 22:36
1 / 11

Zafira 1.6 plin

3.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zafira 1.6 Benzin plin 101ks.mnogu socuvana funkcionira se do posledno dugme. Od oprema ima
Klima, centralno, abs, elektrika na prozori, elektrika i greaci na retrovizori
Servo, komandi na volan, ats na folii i drugo. Smeneti filtri svekjici, 4 zimski gumi.plinski ured landi renzo. Reg do 16.04.2019 7sedista nefarbana.