Број на оглас: 2849289
Објавен на: 16.08.2018, 08:12
1 / 3

huawei p9 plus

12.000 МКД Цената е фиксна 13.000 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
p9 plus
Боја:
Gold
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


huawei p9 plus kupen od anglija mnogu dobro socuvan