Број на оглас: 2849285
Објавен на: 21.02.2019, 15:20

Se prodavaat dva placa vo berovo

14 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
348 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dva placa vo berovo vo mesto vikano Sirinata. Prviot plac e so kvadratura 348m2 i izleguva na glaven pat berovo - strumica. Broj na parcela 1302/9 Vtoriot plac e so kvadratura 493m2 vo blizina na prviot. Broj na parcela 1302/3 Cena 14€ m2