Број на оглас: 2849260
Објавен на: 20.05.2018, 19:05
1 / 12

WV POLO 1.6 16W GTI NOV UVOZ CH

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata eUvezena od Svajcaria
So Site pllateni Davacki
1.6 16w GTI....
So Fulloprema
Klima Tronik
Abs
Airbag
Senon sfetlla fabricki
Elektricni Staklla
Bbs Bandazhi
Imnogu Drugo
Kolata e Cisto novoo