Број на оглас: 2848591
Објавен на: 21.03.2019, 15:34
1 / 3

Se izdava Plac vo UZUS

250 € Цената не е фиксна
Квадратура:
640 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava Plac od 640 m2 vo ind. Zona UZUS do
otpad "AJDAREKS". Placot gi poseduva site pravni dokumenti.
Telefon za kontakt 078 236 687 Dule
077 834 704 Pece