Број на оглас: 2848335
Објавен на: 25.05.2018, 08:58
1 / 6

Traktor IMT 539

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e proizveden 1997 god e vo odlicna sostojba, moze da se vidi vo sekoe vreme

Slave