Број на оглас: 2848306
Објавен на: 21.04.2019, 15:29
1 / 6

Polnaci za Laptop

111.111.111 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polnac za Laptop so priklucok za vo kola koj e nov i nekoristen i prodavam orginalni polnaci za Laptop Compaq i za Laptop Asus.
Telefon za kontakt 076 250 646