Број на оглас: 2847737
Објавен на: 11.05.2018, 11:03
1 / 9

BMW 535 2007 276 k.s Full oprema

По Договор Цената не е фиксна 55.555 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
535
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
276 kw / 375 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam bmw 535 full oprema so kozen enterier full oprema na bugarski tablici registrirano cela godina pali vozi so 2 kluca 078 598 660 078 598 660 cena po dogovor