Број на оглас: 2847538
Објавен на: 16.06.2018, 01:54
1 / 1

core 2 duo e6600 lga775 maticna i ram

2.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Вид на оглас: Се продава


ms 945gcm5 v2 ver 4.2 lga 775
core 2 duo e6600 2.40ghz so kuler
2gb ddr2
ima integrirana graficka
075 704 844
075 704 844