Број на оглас: 2847163
Објавен на: 08.11.2018, 20:00
1 / 6

vlezna vrata 140x220

3.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


prodavam soldno zacuvana drvena vlezna vrata
komplet so kasa ima malo ostetvaje na kasata no mozi da se koristi
140x220