Број на оглас: 2846870
Објавен на: 03.06.2020, 22:28
1 / 7

Aprilia RED ROSE

1.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Aprilia
Вид:
Останато
Година:
1994
Модел:
Red Rose
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Aprilija Red Rose vo super sostojba, uvezen od Svajcarija.

Carinet i registriran.

071-624-552