Број на оглас: 2846718
Објавен на: 12.10.2021, 11:34
1 / 7

Delovi za Laptopi Display Hard diskovi adapteri tastaturi

500 МКД
Производител:
Останато
Xaрд диск HDD:
100 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Останато
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Laptopi, Display -Ekrani , Hard Diskovi ,adapteri, tastaturi, DVD rezaci se sto vi treba Moze i so moja montaza i servis Barajte na 070379742