Број на оглас: 2846630
Објавен на: 28.09.2020, 15:49
1 / 5

Ford street ka 1.6.benzin

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Streetka
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
70000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema.
Uvoz ch.
Orginalna km.istekna registracija.
Novi letni gumi.
071.636.455.