Број на оглас: 2846408
Објавен на: 01.09.2020, 15:35
1 / 1

Pekarski okruglitel

650 € 700 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Okruglitel od200 gr do 800 gr