Број на оглас: 2845996
Објавен на: 23.05.2018, 18:09
1 / 11

DAEWOO NEXIA 1.5 DOMAKINSKI CUVANA

По Договор Цената не е фиксна 1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Nexia
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


plin dizna 1.5ccm 8v mnogu ekonomicen
motor so atest redovno odrzuvana i servisirana kolata e mnogu socuvana i vnatresno enterierot isto taka prva boja garazirana stegnata dobri gumi so prosecna potrosuvacka 250-300 denari na 100km kolata e vo odlicna sostojba .Telefoni za kontakt.070605847 078511655