Број на оглас: 2845979
Објавен на: 22.07.2019, 09:11
1 / 4

Susara na nafta

2.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava susara na nafta so 5 kolicki i sita za susenje site zainteresirani za poveke informacii mozat da se javat na tel broj 070 726 321