Број на оглас: 2845809
Објавен на: 13.07.2020, 16:23
1 / 6

Се продаваат две витрини 90 х 200 см.Со лед светло.

350 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Витрините се со лед светло напред имаа осветлување во внатрешноста со флоро сијалици.
Натписите мозе да се менуваат според Вашите потреби. На јаки тркала се и може лесно да се пренесуваат. Позади се со клизачки врати и имаат 5 прегради за изложување. Лично превземање.
Имам 2 парчиња. Цената е за една витрина. Двете заедно 600 Евра.