Број на оглас: 2844912
Објавен на: 18.03.2019, 14:49

Planinarska vrekja za spienje

1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава вреќа за спиење, наменета за излетници. вреќата е со карактеристики:
- 200 cm должина;
- 88 cm ширина;
- проверена на надворешна темп. од 5 степени