Број на оглас: 2844876
Објавен на: 17.10.2018, 12:05
1 / 4

Kotel na drva za parno

10.000 МКД Цената е фиксна 12.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Котелот е околу 20 kW со 6 чланци, производ на Краљево, доволни за греење на 70-80 m2. На истиот може да се намести и бренер на пелети или на нафта!!!
Препорачано место за сместување: подрум или гаража.
Со него во пакет оди регулатор на промаа и испустен вентил.
Котелот е во одлична состојба и е зачуван!!!