Број на оглас: 2844768
Објавен на: 22.10.2018, 22:33
1 / 3

pumpa na trkala 400 litra

500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam pumpa na trkala 400 litra so bara 12 metri pumpata e si italjansko poteklo moze da se vide i proba vo sekoe vreme tel za konatakt:071-491-070. SPASO.