Број на оглас: 2844699
Објавен на: 16.02.2020, 19:32
1 / 4

pumpa na hidrulikata ventilator

400 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam pumpa na hudrulikata ventilator italjanska pumpa moze da se vide i proba vo sekoe vreme tel za kontakt na :071-491-070. spaso,