Број на оглас: 2844691
Објавен на: 25.04.2019, 18:25
1 / 3

pumpa ventilator

400 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam pumpa ventilator marka italjanska moze da se vide i proba vo sekoe vreme tel za kontakt na :071-491-070.spaso.