Број на оглас: 2844574
Објавен на: 23.06.2019, 11:17
1 / 7

Prodavam citroen xsara picasso 1.8 16v so Atest plin

1.800 € Цената е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
Xsara Picasso
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Citroen Xsara Picaso 1.8 16v so Atestiran plinski ured i e mnogu ekonomicna.Kolata e vo odlicna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme.Moze zamena za pomala kola so vasa doplata.Info 070888510.Cenata ne e fiksna!