Број на оглас: 2844465
Објавен на: 21.06.2018, 16:49
1 / 9

Skoda 1.2 2010god.

4.399 € Цената не е фиксна 4.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Roomster
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna Sostojba,1.2 Benzin mnogu mala potrosuvacka,Registrirana do 6ti mesec,Od oprema poseduva klima,abs,elektrika na prozoriCentralno otkl. i zaklucuvanje,dobri gumi,Dva kluca.Za poveke inf 078-323-438