Број на оглас: 2843817
Објавен на: 25.05.2018, 15:52
1 / 5

Mercedes C200 na delovi

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za Mercedes C klasa.Mob: 078 279 690