Број на оглас: 2843631
Објавен на: 29.05.2020, 20:45
1 / 3

STOLARSKA MASINA

399 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


POLOVNA ISPRAVNA VO ODLICNA SOSTOJBA