Број на оглас: 2843423
Објавен на: 16.01.2019, 15:17
1 / 12

MERCEDES E280 4MATIK

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e280 CDI 4MATIK ELEGANS
aftomobilot vo dobra sostojba registriran so z.karton
servisiran vo motoror vo menuvaçot
So realni 231000 so servisna kn 4 novo zimski gumi 4 novi letni gumi so al bandaši A testirani klimafolia na stakla elegans oprema za poveke
info na tel 07034856