Број на оглас: 2843068
Објавен на: 12.03.2019, 13:52
1 / 5

Honda CRF

4.200 € 4.300 €
Марка:
Honda
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2016
Модел:
CRF

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Honda CRF 450 2016 16 sati rabotni casa
novi gumi plocki stitnici ulje filteri znaci se e novo