Број на оглас: 2842816
Објавен на: 09.12.2018, 18:21
1 / 6

Prikllucna mehanizacija

12.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prod brana 3ka nese mn koristeni iso se prodavat beellgradski tanjiraci so 20 diska cena po dogovor..