Број на оглас: 2842197
Објавен на: 10.02.2019, 14:38
1 / 1

Prodavam Stan

22.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
35 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Strog centar

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


HİTNO HİTNO HİTNO Se prodava odlicen mal stan na 4 kat bez lift, idealen za mlad bracen par ili za izdavanje pod kirija, vednas vseliv ...Stanot e komplet renoviran so kujna , sigurosna vrata, novi prozori, plocki, laminat , novo kupatilo i opremen so mebel, se prodava so mebel ... moze vo sekoje vreme da se vidi...
070 577-008
070 577-008
070 577-008