Број на оглас: 2842101
Објавен на: 18.09.2020, 15:47
1 / 4

Coolpad torino s2

2.800 МКД 6.900 МКД
Марка:
Друга марка
Модел:
Coolpad torino s2
Боја:
Silver
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Zacuvan vo maska i staklo. Raboti na site sim kart.