Број на оглас: 2842003
Објавен на: 18.10.2018, 18:56
1 / 1

fap 14.14 duplak

5.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kompletno servisiran
reg.do 10.2018
91 godina
skoro novi gumi tubeles
kako nov