Број на оглас: 2841300
Објавен на: 19.08.2018, 10:27
1 / 5

Rover 414 SI

1.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Rover
Модел:
414
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kompleten servis napraveno pred 3meseci
Registrirana do krajot na april 2018
Klima
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan
Poveke informaci na:075-531-415 Bojan