Број на оглас: 2840775
Објавен на: 15.07.2020, 09:12
1 / 7

KUKA BARDOVCI NA RIDOT

280.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
12
Квадратура:
409 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
500 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
2012
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
ul.4

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Вкупна површина:
Плац 488,25 м2
Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткровје, поврзани со заеднички влез и стубиште, но во исто време и катно поделени. Значи, може да функционира како целина за побројно семејство или како три поединечни апартмани.
Располага со:
Три дневни салони
Осум спални
Три купатила
Две гостински WC-a
Остава за храна
Утилити ( перална, сушара )
Тераса на секоја просторија
Три паркинг места
Сопствено парно на цврсто гориво, со можност да се прилагоди на нафта или гас и со можност за поединечно катно исклучување
Уреден двор со бројни украсни садници и фурна со скара
Објектот е прилагоден на вода,струја и канализација – градска
Цена 280.000 евра со можност за договор