Број на оглас: 2840314
Објавен на: 02.08.2020, 10:38
1 / 2

prodavam masina za perejne sadovi bos

2.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam koristena masina za sadovi marka germanska bos vo ispravna sostojba