Број на оглас: 2840312
Објавен на: 17.05.2018, 08:56
1 / 1

Elektricna melnica za pcenka, vodna pumpa tomos

100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Elektricna melnica za pcenka, benzinska vodna pumpa Tomos