Број на оглас: 2840142
Објавен на: 04.01.2019, 19:12
1 / 3

Shure beta58A beta 58A

4.500 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat shure beta 58A nov