Број на оглас: 2840035
Објавен на: 22.06.2018, 20:51
1 / 3

Prikolka 3.5t

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


prikolka 2012 godina
MK tabli
3.5t
dolzina
3.00
1.80