Број на оглас: 2839058
Објавен на: 15.05.2019, 23:14
1 / 12

KAMION DAF CF

7.990 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионот е произведен во 2008г. ЕУРО 5 регистриран цела година, сервисиран, сменето е ламела и турбо и е во одлична состојба. Оддржуван педантно и е возен Германија-Шветска. Моментално е во МК. Спремен за работа ВЕДНАШ!!! Во цената е можна спогодба, може и замена за автомобил
071 240 176 може и на вибер