Број на оглас: 2838735
Објавен на: 28.08.2018, 14:31
1 / 4

Wv transporter 25 tdi 2009god moze i zamna

15.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
T6 Tranporter
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se vozi so b kategorija nosivos 2900