Број на оглас: 2838558
Објавен на: 11.07.2018, 18:04
1 / 6

LITHIUM POLIMER LI-PO BATERIJA ZA SCOOTER,E-BIKE

120 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


27V/12Ah
ISPRAVNA VO KOMPLET SO POLNAC.