Број на оглас: 2838377
Објавен на: 12.05.2019, 14:02
1 / 6

LADA NIVA 1.7 4X4

2.500 €
Марка:
Lada
Модел:
Niva
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


EDNA OD RETKITE KAMIONET VO ODLICNA SOSTOJBA
2001 GODINA
PLIN