Број на оглас: 2837983
Објавен на: 18.05.2018, 12:03
1 / 5

sedista za leon,golf4,passat,bora,toledo..

4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba kako novi
so grejaci i airbag