Број на оглас: 2836278
Објавен на: 13.05.2019, 23:18
1 / 7

DAF PRIKOLICAR

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


DAF 95XF 1997 god. ispraven i vo vozna sostojba redovno servisiran i so zelen karton do 18.11. 2019 god.