Број на оглас: 2835237
Објавен на: 08.06.2018, 13:11
1 / 5

Fiat punto 19jtd 105ks sosul oprema 2001god

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet napraven 4 novi gumi reg cela god nema nikakvi popravki cena po dogovor