Број на оглас: 2834531
Објавен на: 09.09.2019, 07:53
1 / 4

Prikolka kiper

1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


1991 godina
Masa na prazna 6300
Dozvolena nosivost 26200

Kontakt samo na 070237122 mitre