Број на оглас: 2834108
Објавен на: 14.08.2019, 09:03
1 / 12

HONDA ACORD 2.2 DIESEL 2004 CH

3.347 € 3.348 €
Марка:
Honda
Модел:
Accord
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Honda Acord
2.2 diesel
2004 viti
Full opcion
Servis
Likur....etj
Dogan të paguar
Info 078 353 041

Honda Acord
2.2 diesel 2004g
Ful oprema
Servisna kniska
Koza...idr.
Plateno se do reg.
Info. 078 353 041