Број на оглас: 2834062
Објавен на: 08.07.2019, 11:13
1 / 9

DAIHATSU MATERIA 2007 4X4 CH

4.389 € 4.390 €
Марка:
Daihatsu
Модел:
MATERIA
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DAIHATSU MATERIA 2007 4X4 CH🇨🇭
Me full opcion
servis etj..
Me dogan të paguar deri në Regjistrim.
Info. 078 353 041

DAIHATSU MATERIA 2007 4X4 CH🇨🇭
Ful oprema
Servisna kniska
Plateno se do Reg.
Info. 078 353 041